Sveikas šokoladinis pyragas / Healthy Chocolate Brownie


Sveiki!

Šiandien mane aplankė Gaminimo Mūza- nuo pat ryto žinojau, kad šiandien yra diena, kai pasiduosiu norui gaminti, taip pat žinojau, kad gaminsiu kažką iš šokolado. Jei esate tokie kaip aš, tuomet Jūs irgi niekada neatsisakysite suvalgyti šokolado ir neatmesite idėjos, kad gaminiai, kuriuose yra šokolado, yra patys skaniausi. Norėjau išbandyti kažką naujo, kažką neįprasto, neragauto, todėl pamaniau, jog reikia sunaudoti avokadą, kuris jau kūrį laiką, gulėdamas virtuvėje, badė mano akis. Avokadas + šokoladas… Kai kuriems šis derinys skamba tikrai nekaip, tačiau rezultatas gavosi tikrai puikus. Kviečiu ir Jus pabandyti pagaminti tokį sveiką šokoladinio pyrago variantą (jame nėra jokio pieno ar pridėtinio cukraus), esu tikrai, kad šis pyragas Jums patiks!

Sveikas šokoladinis pyragas

DSC03264iiK

1 sunokęs avokadas (turi būti minkštas);
100 gr juodojo šokolado;
1 v.š. kokosų aliejaus;
1 v.š. riešutų sviesto (su riešutų gabaliukais arba be jų);
2 v.š. kakavos miltelių;
2-3 v.š. medaus;
3 kiaušiniai;
1 v.š. kvietinių miltų;
1 a.š. kepimo miltelių;
1/2 a.š. druskos;
1/3 a.š. cinamono.

Sutriname avokadą taip, kad neliktų jokių avokado gabaliukų, masė turi būti tiršta. Atskirame inde ištirpiname šokoladą su kokosų aliejumi- galite tirpdinti garų vonelėje arba mikrobangų krosnelėje. Sutrintą avokadą išmaišome su ištirpdintu šokoladu, įdedame riešutų sviesto, kakavos, medaus, druskos, cinamono- išmaišome. Vėliau įmušame kiaušinių, įdedame miltų ir kepimo miltelių- viską gerai išmaišome. Maišyti galite rankiniu būdu arba naudodami mikserį. Kai viskas sumaišyta, įkaitiname orkaitę iki 180 °C, imame kepimo indą (naudokite nedidelį, nes masės gausis nedaug), jį išklojame kepimo popieriumi, supilame masę ir kepame 25 minutes. Kai praeis 25 minutės, patikrinkite pyragą, ar jis iškepęs- į pyrago centrą įbeskite medinį pagaliuką ar šakutę, jei ją ištrauksite švarią, be jokių tešlos likučių, pyragas jau iškepęs. Leiskite jam atvėsti ir tik tuomet pjaustykite :)

DSC03267hh

DSC03260kk

Skanaus!

 

Šilčiausi linkėjimai nuo Paulinos
:)

****

Healthy Chocolate Brownie

1 ripe avocado;
100 gr chocolate
1 tbsp coconut oil;
1 tbsp peanut butter;
2 tbsp cocoa powder;
2-3 tbsp honey;
3 eggs;
1 tbsp all purpose flour;
1 tsp baking soda;
1/2 tsp sea salt;
1/3 tsp cinnamon;

Puree the avocado flesh in a food processor or using a fork (if an avocado is really soft). Make sure there are no lumps left over, the puree has to be really smooth.  Melt the chocolate and coconut oil together, then beat all remaining ingredients together with the puree in a bowl, using an electric mixer or a whisk, it’s up to you, until the mixture is really fluffy. Then pour the batter into a baking dish (use the small one) and bake at 180°C degrees for 25 minutes, or until a toothpick comes out clean.

Simple to make and super healthy! Definitely give it a go! :)))

Best wishes!

Reklama

Įrašo “Sveikas šokoladinis pyragas / Healthy Chocolate Brownie” komentarai: 2

  1. Norint kažko saldaus, bet kartu ir sveiko – šis variantas kaip tik tai, ko reikia! Gal tai nėra pats sveikiausias maistas, bet tikrai vienas iš tų, kurie pamalonins skonio receptorius :)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s